Акція «Всесвітній день лісу»

E:\каталог рослин (опис)\ель колючая.JPGАкцію «Всесвітній день лісу», яка розпочалася 21 березня, але через погодні умови лісівники ДП «Гринявський лісгосп» провели її 4 квітня у Білоберізькій ЗОШ І-ІІІ ступенів. В рамках акції було проведено посадку дерев: модрини, дуба червоного та сосни гірської на території школи. Участь в акції взяли: учні та вчителі школи, голова Білоберізької ОТГ - Дмитро Іванюк, лісова охорона Устеріцького лісництва та представники від Гринявського лісгоспу. Метою акції є виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки у лісі.

 

 

 

 

Дмитро Іванюк подякував учням та всім присутнім за те, що підтримали таку акцію, тому що учасники не лише прикрасили посадженими деревами подвір’я школи, а й збагатили планету чистим свіжим повітрям, покращили екологічну ситуацію краю, зберегли здоров’я собі і майбутнім поколінням.

Також в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» з 2 по 30 квітня проводяться конкурси на кращий твір та малюнок зі школами, які межують з лісовими масивами лісництв на тему «Людина та ліс».

E:\каталог рослин (опис)\ель колючая.JPG

 ДП «Гринявський лісгосп» запрошує всіх охочих громадян долучитися до акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» і посадити своє дерево. Акція буде проходити 17 квітня по всіх лісництвах. Посадивши хоча б одне дерево ви вже зробите великий вклад в збереження наших унікальних карпатських лісів.