День Святого Миколая

День Святого Миколая одне з найбільш очікуваних свят в Україні. В цей день вірять в диво і діти і дорослі. Святий Миколай прославився своєю добротою і готовністю допомогти кожному, хто потребує. Тому цього року профком підприємства привітає солодкими подарунками дітей працівників Гринявського лісгоспу та Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства. Нехай ці подаруночки принесуть радість і віру в маленькі і щирі дитячі серця.

Також ми не забуваємо про наших захисників на Сході України. Працівники ДП «Гринявський лісгоп» долучилися до будівництва каплички Св. Миколая, яка буде освячена відповідно 19 грудня. Її повезли в м. Сєвєродонецьк на територію військового госпіталю волонтери ГО "Самооборона Верховинського району" разом з працівниками та директором Гринявського лісгоспу Романом Стефанюком. Нехай цей маленький храм Божий принесе велику віру і надію в серця воїнів у світле майбутнє нашої держави. Хай капличка стане місцем, де солдати зможуть знайти душевний спокій і будуть молитися, щоб Святий Миколай Чудотворець оберігав їх та їхні сімї від ворога і щоб не обходив своєю добротою, а приносив в їхні домівки добро, щастя та мир!

І нехай Святий Миколай загляне в кожну оселю і здійснить найзаповітнішу мрію, яка  під силу лише святому. Хай добрий Святий принесе щастя, радість та здоровя у ваші сім’ї й благополуччя рідній Україні!