ДП «Гринявський лісгосп» відзначив День працівника лісу


17 вересня у ДП «Гринявський лісгосп» пройшли урочистості до Дня працівника лісу. Працівників приїхали привітати голова Верховинської районної ради Іван Шкіндюк та перший заступник голови районної державної адміністрації Ярослав Скуматчук. Ярослав Юрійович привітав усіх з професійним святом і подякував працівникам та директору Роману Стефанюку за плідну співпрацю. 
«ДП «Гринявський лісгосп» один із перших у Верховинському районі простягли руку допомоги військовим на Сході України. Також у нинішній непростий час для лісового господарства, коли прийняли закон України про внесення змін до Податкового кодексу України, саме завдяки наполегливій праці та професіоналізму директора, лісгосп та Верховинські державні установи змогли достукатися до вищих обласних установ та депутата Верховної Ради і знайти компроміс з органами місцевих самоврядувань.» - зауважив Ярослав Скуматчук. 
Головний інженер Гринявського лісгоспу Петро Дмитрович Петросаняк привітав усіх присутніх зі святом та вручив грамоти та грошові премії найкращим працівникам лісгоспу.
За багаторічну сумлінну працю в лісовій галузі, вагомий внесок у розвиток лісогосподарського виробництва та значні досягнення у професійній діяльності нагородили працівників Гринявського лісгоспу Грамотою Верховинської районної державної адміністрації та грошовою премією:
Жиколяк Марію Миколаївну – заступника головного бухгалтера;
Маковійчука Іллю Дмитровича – інженера по лісоексплуатації;
Томашевського Юрія Юрійовича – стропальника нижнього складу;
Диріва Миколу Михайловича – водія лісовозного автомобіля.


Також Грамотою ДП «Гринявський лісгосп» та грошовою премією нагородили працівників:
Гавучака Віктора Михайловича – майстра лісу Гостівецького лісництва;
Ликтея Олега Васильовича – майстра лісу Грамотнянського лісництва №2;
Гаврильчука Володимира Васильовича – інженера мисливознавця;
Аксюка Миколу Михайловича – верстатника із цеху переробки деревини.


Всім нагородженим та присутнім побажали щастя, здоров’я, довгих, плідних та щасливих років роботи на благо лісового господарства. Мирного неба над головою та миру в Україні.