Гринявське лісове господарство презентувало себе на Святі лісу

21 квітня в Івано – Франківську на площі перед Краєзнавчим музеєм відбулося Свято лісу. Кожного року з приходом весни з 21 березня, у Міжнародний день лісів, в Україні стартує акція «Майбутнє лісу в твоїх руках». Акція триває протягом місяця до Дня довкілля, який цього року відзначають 21 квітня. І щоб відзначити і підсумувати ці події цього року в Івано – Франківську Управління лісового та мисливського господарства  організувало Свято лісу, на якому лісові господарства презентували свою діяльність та досягнення підприємств. 

Свято розпочалося під звуки ансамблю «Мисливські сурми» Прикарпатського лісогосподарського коледжу з м. Болехів. Всіх присутніх привітав заступник начальника обласного управління Роман Варварук. Він розповів, що кожного року лісогосподарські підприємства обласного управління вирощують понад 6 млн саджанців, заготовляють до 15 тон лісового насіння і висаджують молодий ліс на площі понад 2000 га. А цього року було залучено до посадки молодого лісу на площі понад 65 га понад 2000 осіб, а це учні шкільних лісництв, педагоги, громадські активісти, учнівська та студентська молодь, представники влади та ЗМІ, ветерани лісового господарства та небайдужі громадяни.

 

ДП «Гринявський лісгосп» представляли головний лісничий Дмитро Пилип’юк, майстер лісу Ярослав Ватаманюк, який вчив дітей виготовляти шпаківні. Всі діти були дуже  задоволені своєю роботою і з радістю відносили додому будиночки для птахів, щоб повісити в себе в дворі. Також Олег Пилип’юк та Іван Мисюга виготовляли за допомогою бензопил скульптури лісових звірів  і цим самим дивували як дітей так і дорослих франківчан.

Лісгоспи Прикарпаття ознайомлювали присутніх з червонокнижними рослинами та тваринами, їстівними та неїстівними грибами, презентували виставку декоративних рослин, які можна було купити і посадити в себе біля дому, а діти могли посадити своє дерево і забрати його з собою. Також тут можна було дізнатися про проблеми всихання дерев, хвороби насаджень та їх шкідників.

Найменших гостей свята розважали під музику Лісові Тролі та Баба-Яга, дітки з радістю розмальовували лісових звірів та робили лісові листівки. А також всім охочим накладали аква-грим.

Таким чином лісівники Прикарпаття дякували усім, хто долучився до весняної акції «Майбутнє лісу у твоїх руках».