Поштова адреса: с. Устеріки, Верховинський район, Івано-Франківська область, 78715
Тел./факс: (03432) 3-47-86
E-mail:gryniava@ifforestry.gov.ua
           grlg@ukr.net

Інформація про лісгосп

Державне підприємство "Гринявське лісове господарство" створене згідно наказу Мінлісгоспу № 57 від 26.05.1996 року на базі шести лісництв Верховинського лісокомбінату: Устеріцького, Гринявського, Грамотнянського, Гостівецького, Яловичорського, які до 1969 р. були в складі Гринявського та до 1992 р. – Кутського лісокомбінатів Міністерства лісової та деревопереробної УРСР. Лісгосп займає площу 22 941 га, офіс розміщений в південно-східній частині Івано-Франківської області на території Верховинського адміністративного району в с. Устеріки на злитті річок Білий та Чорний Черемоші.

Першим директором держлісгоспу був Гриджук Василь Дмитрович, а з вересня 2003 р. лісгосп очолює Стефанюк Роман Петрович. Головним лісничим працює з 1995 р. Пилипюк Дмитро Михайлович та головним інженером з 1998 р. Петросяняк Петро Дмитрович.

На даний час в лісгоспі функціонують 7 лісництв, автоколона, нижній склад, цех переробки деревини та 2 шкільні лісництва.

Основною метою діяльності ДП "Гринявське ЛГ" є організація ведення лісового господарства і використання лісових ресурсів на принципах невиснажливого і безперервного користування, яке має забезпечувати збереження лісів, охорону їх від пожеж, захист їх від шкідників і хвороб, посилення водоохоронних, захисних санітарно-гігієнічних та інших корисних властивостей лісів.

Згідно лісорослинного районування територія лісгоспу відноситься до округу ялинових лісів Гринявських гір та ялиново-букових лісів Покутсько-Буковинських гір (Устеріцьке лісництво).

Поштова адреса: с. Устеріки, Верховинський район, Івано-Франківська область, 78715
Тел./факс: (03432) 3-47-86
E-mail:gryniava@ifforestry.gov.ua 
           grlg@ukr.net