Капличка Святого Миколая та гуцульські страви для наших захисників на Сході

6 грудня в День Збройних сил України та в честь Дня Волонтера було організовано представниками ГО Верховинської Самооборони Іваном Юряком, Василем Германюком, Василем Кумликом та іншими волонтерами гуцульську толоку. В селі Криворівня зібралися всі бажаючі допомогти крутити голубці, ліпити вареники та книші для наших земляків, які захищають нас на Сході України. Смачні страви, зібрані продукти та капличка Святого Миколая поїдуть на вихідних в зону бойових дій на Сході Країни. До збору продуктів та будівництва вже девятої каплички, що поїде з Верховинсього району на Схід, долучилися і працівники ДП «Гринявський лісгоп». Це вже третя капличка підготована працівниками Гринявського лісгоспу.

На толоку прийшли всі небайдужі люди Верховинського району – це представники влади і духовенства, підприємці, волонтери, які підтримують наших воїнів ще з перших днів війни та всі охочі, що хотіли надіслати нашим захисникам частинку домашнього тепла.

Дійство розпочалося, як і заведено в гуцульському краю, з молитви та благословення священників о. Івана Рибарука, о. Ігоря Рибенчука та о. Василя Довганюка, які теж активно займаються волонтерською діяльністю, а о. Василь Довганюк регулярно їздить на Схід, підтримує матеріально та духовно наших бійців.

Під час роботи присутніх розважали музиканти капели «Черемош» ім. Романа Кумлика гуцульською музикою. Також кожен мав можливість висловити свою думку, розповісти цікаву історію, або просто привітати з святом наших воїнів та волонтерів. До слова були запрошені Ярослав Скуматчук, який подякував за організацію такого дійства, а також вручив нагороди та медалі волонтерам, які регулярно допомагають і їздять підтримувати наших земляків на Сході. Також окремо висловили подяку директору ДП «Гринявського лісгосп» Роману Стефанюку та його сімї за допомогу воїнам та волонтерську  діяльність.

До мікрофона підходили всі бажаючі висловити подяку і воїнам АТО і організаторам толоки. Особливу подяку висловлювали Івану Юряку за організацію толоки та його неоціненну допомогу захисникам, Василю Кумлику за те що завжди возить на Схід продукти та Василю Германюку за його активну волонтерську діяльність.

Організатори щиро вірять, що такі заходи будуть надихати людей приєднуватися до допомоги воїнам, тому що вони чекають саме таких домашніх страв приготованих з любовю. Це їм нагадує про домівку, про рідних, яких вони захищають. А каплички, які волонтери зводять в зоні бойових дій дають духовну підтримку і вселяють віру в їхні серця, яка дає їм силу боротися за нашу незалежність і мирне життя.

Нехай Святий Миколай принесе мир в нашу Країну і допоможе нашим захисникам повернутися додому і до рідних живими і здоровими.

Підтримуймо і допомагаймо один одному, молімося за наших захисників і з Божою допомогою ми переможемо!