Люди! Будьте людьми!

 

E:\каталог рослин (опис)\ель колючая.JPGОдним з напрямків діяльності лісгоспу є пропаганда збереження природи та її відновлення. Зусиллями лісгоспу вздовж туристичних шляхів, стежок і річок обладнані місця відпочинку (альтанки, столики, мангали та ін.). Також біля них встановлюють різні аншлаги, які закликають не засмічувати навколишнє середовище і оберігати природу.

   Але на жаль є люди, які вважають, що мають право нищити чужу роботу і старання. Нещодавно вандали розбили два аншлаги на території Устеріцького лісництва в селі Криворівня і в Гостівецькому лісництві.

   Виникає питання: чому користуватися запропонованими зручностями приємно всім, а зберегти їх – бажання не виникає. Такі люди не мають поваги до людської роботи і до природи. Якщо ми хочемо зберегти навколишнє середовище і унікальні карпатські ліси, то повинні всіляко закликати людей до чистоти і збереження природи. Тому лісівники закликають не смітити в лісі. А для того щоб уникнути пожеж, спеціально обладнують місця відпочинку з мангалами. Усе робиться для того, щоб місцеві чи приїжджі люди могли із комфортом відпочивати. І єдине, що просять лісівники натомість – поважати себе та працю інших.