21 березня в Україні стартувала акція Держлісагентства

«Майбутнє лісу у твоїх руках»

E:\каталог рослин (опис)\ель колючая.JPG

З 21 березня 2018 року, у Міжнародний день лісів, в Україні стартувала щорічна акція Державного агентства лісових ресурсів «Майбутнє лісу у твоїх руках». Вона триватиме протягом місяця – до Дня довкілля, який цього року в Україні відзначається 21 квітня.

Варто зазначити, що Міжнародний день лісів започаткований Генеральною Асамблеєю ООН з 2012 року. Щороку він проходить під різними галсами. У 2018 році він відбуватиметься під гаслом «Ліси та населені пункти».

В Україні ж фактично це означає початок лісокультурної кампанії. Через погодні умови ДП «Гринявський лісгосп» проведе акцію по створенню лісових культур 17 квітня.

Мета акції забезпечення шанобливого ставлення до природи, ознайомлення та безпосередньої участі у створенні нових лісів, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, як одного з основних компонентів збереження біорозмаїття та екологічної рівноваги на планеті, підвищення довіри громадськості до діяльності лісогосподарської галузі.

E:\каталог рослин (опис)\ель колючая.JPG

ДП «Гринявський лісгосп» із залученням громадськості, представників органів влади, місцевих ЗМІ, учнів місцевих прилеглих шкіл планує висадити в кількості 41,2 тис. шт. сіянців ялини, ялиці, модрини, явора та бука на території всіх лісництв. Також в рамках акції з 2 по 30 квітня буде проведено конкурси на кращий твір та малюнок зі школами, які межують з лісовими масивами лісництв на тему «Людина та ліс».

Як підкреслив Заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар: «Метою акції є виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки у лісі. Для нас важливо надати можливість учнівській молоді, представникам громадськості та загалом всім бажаючим взяти участь у створенні лісів, а також підвищити довіру громадян до діяльності лісогосподарської галузі».

Сподіваємось, що до акції з посадки лісу долучатимуться родинами, тому що посадивши хоча б одне дерево ви вже зробите великий вклад в збереження наших унікальних карпатських лісів.