Навчання правцівників ДП "Гринявський лісгосп"

20 серпня було проведено навчання – семінар єгерської служби по вивченню нормативно правової бази по мисливському господарству. Для навчання було призначено комісію на чолі з головним лісничим Пилипюком Д. М. та членами комісї начальником ВЛГ Стойко М М., інженером мисливизнавцем Гаврильчуком В. В. та провідним інженером охорони праці Мегера А. К. На семінарі провели навчання єгерів з вивчення Закону України «Про мисливьке господарство та полювання», «Положення правил проведення полювання та поводження зі зброєю», інструкції по техніці безпеки при проведенні рейдів.

Також цього ж дня у відповідності до п.2.1.6 «Положення про навчанн з охорони праці» провели атестацію інженерно-технічних працівників підприємства на предмет знань та виконання посадових обов'язків з охорони праці та навчання згідно положення майстрів лісу, майстрів лісозаготівель та помічників лісничих. Атестацію провели головний інженер П. Д. Петросаняк, головний лісничий Д. М. Пилипюк, інженер охорони праці А. К. Мегера, інженер мисливознавець В. В. Гаврильчук, голова профкому П. М. Маковійчук та страховий експерт з охорони праці Верховинського відділення Управління Фонду соціального страхування в Івано-Франківській області Б. Я. Глібчук.

В тематичний план та програму підготовки ввійшли теми про основні положення ЗУ «Про охорону праці», законодавство про охорону праці, законодавство про працю, психологія безпеки праці, організація роботи з охорони праці, вибухонебезпека виробництва і вибухозахист, пожежна безпека, електробезпека, гігієна праці і виробнича санітарія, медичний огляд, надання першої допомоги потерпілим у разі нещасного випадку, організаційно-технічні заходии щодо профілактики попередження, локалізації та ліквідації та ліквідації наслідків технологічних аварій та катастроф.

Навчання та атестацію всі спеціалісти пройшли успішно. Такі заходи є корисними для працівників, вони покращують теоритичні знання і відповідно практичні навики та запобігать виробничому травматизму.