Осіння посадка в ДП «Гринявський лісгосп»

З приходом золотої осені перед лісівниками постає одне з найважливіших завдань – осіння посадка. Цього року погода, завдяки дощовому літу і теплим осіннім дням, створила сприятливі погодні умови для осінньої посадки.

Цієї осені створення лісових культур у Гринявському лісовому господарстві було заплановано на площі 8,0 га, а висаджено 36,1 тис. шт. сіянців:

  • Ялини – 21,3 тис. шт;
  • Ялиці – 10,5 тис. шт;
  • Бука – 2,6 тис. шт;
  • Клен – явору – 1,7 тис. шт.

на площі 11,0 га в Устеріцькому лісництві, Гринявському лісництві, Гостівецькому лісництві, Грамотнянському лісництві №1 та Яловичорському лісництві №2.  Щоб було чим відтворювати лісові насадження в наступному році, лісівників чекає клопітка праця восени по збору лісового насіння. На сьогоднішній день заготовлено 18 кг Дуба Звичайного, 150 кг Ялиці, 15 кг Клен - Явора.

Нагадаємо, що протягом весняної посадки лісу та в рамках Акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» висаджено лісові культури на площі - 118,2 га при запланованих 115,5 га.

У 2018 році лісівники Гринявського лісгоспу та всі хто долучався до лісовідновлення, а саме: учні, вчителі та всі бажаючі доклали багато зусиль та праці, щоб Карпатські ліси були ще густіші та зеленіші.

Ми щиро вдячні лісовій охороні лісгоспу і всім небайдужим за клопітку працю і труд, які вкладено у лісовідновлення.