Первинна профспілкова організація

Державного підприємства « Гринявське лісове господарство»

 

Про обрання голови профкому ППО ДП Гринявське лісове господарство.

 

26.03.2012 року                                                                                                                       с.Устеріки

ПОСТАНОВЛЯЄ:

Головою ППО ДП Гринявське лісове господарство обраний Маковійчук Петро Миколайович   терміном на п’ять років згідно зі Статутом профспілки.

 

Первинна профспілкова організація ДП « Гринявське лісове господарство» входить в структуру обласної та галузевої профспілки працівників лісового господарства України. Є добровільною, неприбутковою громадською організацією, яка об’єднує постійних  працівників лісгоспу і діє за Статутом та підтримує його. Створена в серпні 1995 року.

Станом на 2018 рік налічується 159 працівників.

Основною метою діяльності і завданням профспілки є захист трудових та соціально економічних прав членів профспілки.

Колективний договір з роботодавцем укладається один раз на три роки, з внесенням змін та доповнення кожного року, профспілка здійснює контроль за його виконанням.

На підприємстві проводиться спортивна та культурно – масова робота.

Спортивна команда лісгоспу на чолі з директором Стефанюком Р.П. постійно бере участь в обласній галузевій спартакіаді працівників лісового господарства, на яких неодноразово ставала переможцем та призером. Кращі учасники, що ставали призерами – Стойко М.М., Гаврильчук В.В. (кульова стрільба), Мегера С.П.(теніс), Пилип’юк О.Д. (гирьовий спорт), Федорчак М.М., Ватаманюк Я.М.(армрестлінг), Станкевич А.Д., Копчук М.І., ЗітенюкО.Ю.,(мініфутбол).

 

У 2018 році футболісти Гринявського лісгоспу стали володарями кубку Білого Черемошу та переможцями в турнір з міні-футболу серед команд підприємств, установ та організацій Верховинського району

Футбольна команда у 2017 році стала срібним призером з міні-футболу серед лісівників в Івано-Франківську

Футбольна команда в 2016 році стала володарем кубку Верховинського району.

 

Організовуються походи на гору Піп Іван, озеро «Марічайка», Карпатське  «ОКО»,  мінеральне джерело «Буркут», полонина « Луковиця», поїздки по духовних та історичних місцях таких як: Манявський скит, Мєджугор’є, Страдч та Джублик.

На горі Піп Іван силами лісгоспу побудована та освячена капличка.

Постійно приділяється увага оздоровленню працівників лісгоспу більше двох  десятків працюючих побували в санаторіях в м. Трускавець, Солотвино, Моршин, Берегове, санаторій   «Куяльник».

За умовами Колективного договору проводиться виписка пиловника, дров паливних по пільгових цінах,надається матеріальна допомога на оздоровлення.

Виділяються кошти на святкування професійного свята ,Дня працівника лісу, Різдвяних та Великодніх свят.

Працівники лісгоспу брали актину участь в будівництві оборонних споруд в Донецькій області, два працівники безпосередньо брали участь в бойових діях.