Святкування Дня працівника лісу

Традиційно у третю неділю вересня святкують День працівника лісу. Цього року Івано – Франківські лісові господарства відсвяткували масштабне свято 14 вересня на території Галицького національного природного парку. 

На заході зібралися лісівники з усіх відділень області. Працівників лісу та гостей свята привітали святковим концертом, чиновники області вручили грамоти та квіти найкращим працівникам лісового господарства. Врочисто вшанували захисників України, які захищають країну на Сході, а також їхніх матерів.

За багаторічну  сумлінну працю в лісовій галузі, вагомий внесок у розвиток лісогосподарського виробництва та значні досягнення у професійній діяльності нагородили працівників Гринявського лісгоспу грамотами та грошовими преміями:

 Шекеряк Оксану Василівну – провідного бухгалтера нагородили Почесною Грамотою Державного агентства лісових ресурсів України та грошовою премією.

Храпчука Ігоря Васильовича – лісничого Грамотнянського лісництва №1 нагородили Грамотою Івано-Франківської обласної Державної адміністрації та грошовою премією.

Томашевську Роксолану Мирославівну – юристконсульта та  Бойчука Ігоря Михайловича – водія лісовозного автомобіля автоколони нагородили Грамотами Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства та грошовими преміями.

Також грошовими преміями нагородили Заслужених лісівників України: Стефанюка Романа Петровича – директора ДП «Гринявський лісгосп», Пилипюка Дмитра Михайловича – головного лісничого та Федорчак Євдокію Дмитрівну – лісничого Яловичорського лісництва №1.

Найнесподіванішим моментом заходу стало дефіле, під час якого презентували колекцію дизайнерки з Івано-Франківська Аліни Віліщук, а також вироби майстрів та студентів Косівського прикладного та декоративного мистецтва. Глядачам показали сукні, брюки, накидки та сорочки. Весь одяг у пастельних та оливкових тонах, з квітковим орнаментом та аксесуарами з деревини.

Кожне з лісових господарств влаштувало виставку своєї діяльності. ДП «Гринявський лісгосп» презентував і пригощав продуктами полонини «Луковиця» - вурдою та будзом. Дивував гостей різьбленням по дереву Тарас Ватаманюк та Іван Мисюга деревяними скульптурами  виготовленими бензопилою.  Також гостей частували  бараном на вертелі і розважав віртуозний музичний гурт «Черемош» своїми коломийками та гуцульською музикою.

Свято пройшло на вищому рівні. Всі гості і працівники частувалися, насолоджувалися концертною програмою та розглядали презентації лісгоспів.