Творчий конкурс учнів на кращий малюнок і твір на тему «Людина та ліс» в рамках Акції «Майбутнє лісу в твоїх руках»

В рамках Акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» ДП «Гринявський лісгосп» провів конкурс на кращий малюнок та твір зі школами, які межують з лісовими масивами лісництв на тему «Людина та ліс».

Найкращим малюнком комісія обрала малюнок учениці Верхньоясенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Боцвінок Христини. На думку комісії, дівчинка найкраще зобразила місце людини серед природи. Друге місце зайняла учениця Красноїльської  ЗОШ І-ІІІ ступенів Плитчук Ганна. А третє місце отримав учень Пробійнівської ЗОШ І-ІІ ступенів Кубайчук Юрій.

Найкращим твором комісія обрала роботу учениці Білоберізької ЗОШ І-ІІІ ступенів Шарабуряк Іванни. Учениця найкраще описала роль людини у навколишньому середовищі. На другому місці учениця Стебнівської ЗОШ І-ІІ ступенів Гаврильчук Марія, а на третьому місці учениця Чермошнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Федорчук Марина.

За зайняті призові місця ДП «Гринявський лісгосп» нагородив учнів грамотами та грошовими преміями.

Також  учениць Грамотнянської ЗОШ І-ІІ ступенів Михальчук Анастасію за кращий твір та Білоберізької ЗОШ І-ІІІ ступенів Шкрібляк Дарію за кращий малюнок додатково було нагороджено заохочувальними грошовими преміями та грамотами.

Діти бачать первинну красу і користь у природі, а не вигоду, яку можуть отримати з неї. Ще в садочку дітей вчать, що ліс – зелені легені планети. Вони виділяють кисень, бережуть водний баланс. Ліс – це аптека від усіх недуг. Це дім для всіх звір. Без лісу не збудуєш житло і не зможеш його обігріти. І учні щиро вірять, що якщо в порядку підтримувати свій двір, прибирати  в лісі після відпочинку, бути обережними з вогнем, то  ми зможемо зберегти нашу планету для майбутніх поколінь. Такі конкурси  виховують у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечують зацікавленість у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки у лісі.

ДП «Гринявський лісгосп» щиро вдячний всім школярам та вчителям за участь в Акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» та в конкурсі «Людина та ліс». Але це був тільки перший етап конкурсу. Фінальний конкурс ще попереду: роботи першого рівня будуть розглядатися  на обласному рівні в Івано-Франківському обласному управлінні лісового і мисливського господарства. А потім на третьому рівні – загальногалузевому – в Державному агентстві лісових ресурсів України.

Бажаємо маленьким екологам творчих успіхів та перемог і завжди зберігати в своєму серці любов до природи і навколишнього середовища!