У Рожнові відбулися зональні змагання з міні-футболу серед лісівників

13 грудня у спортзалі Рожнівської школи-колегіум пройшли зональні змагання з міні-футболу серед колективів лісового господарства Івано – Франківської області, в яких також взяла участь збірна команда ДП «Гринявський лісгосп». За перемогу змагалися 4 команди – Верховинського, Ворохтянського, Гринявського та Кутського лісгоспів. Кожна команда зіграла по три гри. Всього було зіграно шість ігор. Один матч тривав два тайми по 15 хвилин з перервою 5 хвилин. Перша гра Кути – Верховина закінчилася з рахунком 8:2; друга гра Гринява - Ворохта 14:0; третя гра Гринява – Верховина 5:2; четверта гра Кути – Ворохта 4:1; п’ята гра Верховина – Ворохта 5:0; шоста гра Кути – Гринява 3:2.

Змагання пройшли у запеклій боротьбі, кожна гра тримала у напрузі і глядачів, і гравців. Найбільше відзначилися Кути і Гринява, які поділили між собою 1 і 2 місце відповідно. Із працівників Гринявського лісгоспу відзначилися капітан команди лісничий Копчук Мирослав, лісоруб Білійчук Василь і майстер лісу Гожда Ярослав, також варто відмітити гру воротаря команди Станкевича Андрія, який працює начальником ланки з відведення лісосік. Після зональних змагань команди, які посіли 1 та 2 місця, будуть розігрувати між собою кубок за системою плей-офф, але вже на обласному рівні.

Такі змагання покращують спортивну та оздоровчу роботу серед працівників галузі, спонукають до ведення здорового способу життя, а найголовніше заряджають позитивними емоціями, як гравців так і вболівальників.