Відмінник лісового господарства України

E:\каталог рослин (опис)\ель колючая.JPGВітаємо головного інженера ДП «Гринявський лісгосп» Петра Дмитровича Петросаняка, якого нагородили  відзнакою Державного агентства лісових ресурсів України – нагрудним знаком «Відмінник лісового господарства України». Нагороду вручили з нагоди Дня Соборності України за багаторічну сумлінну працю в галузі, особистий внесок у розвиток і підвищення ефективності ведення лісогосподарського виробництва Івано – Франківщини.

 

 


Трудову діяльність Петросаняк Петро Дмитрович розпочав в 1985 році у Красноїльського лісництва Верховинського МКЛ. Освіту отримав у Львівському лісотехнічному інституті по спеціальності лісоінженерна справа. З 1987 по 1989 рр.  служив у лавах Радянської армії. За свою трудову діяльність Петро Дмитрович працював майстром по лісозаготівлі у Верховинському лісокомбінаті, пізніше інженером по лісокористуванню. А з січня 1998 року по даний час працює головним інженером ДП «Гринявський лісгосп».
 


Петро Дмитрович за час роботи зарекомендував себе, як висококваліфікований спеціаліст, відмінний організатор виробництва, грамотний керівник, який вміє працювати з людьми, енергійний, принциповий, вимогливий до себе та до підлеглих. Йому притаманне почуття відповідальності за доручену справу. Користується заслуженим авторитетом в колективі. 
Окрім основного напрямку діяльності  по веденню лісозаготівель, реалізації  та переробки деревини, П. Петросаняк також багато трудиться  в напрямку розширення дорожньої сітки, що полегшує рух транспорту у важкодоступні місця, а це в свою чергу дає змогу забезпечити процеси лісокористування, можливість активного відновлення і охорони лісу, виконання протипожежних заходів, полегшує умови проживання місцевого населення.

Бажаємо здоров’я, сімейного благополуччя, успіхів у роботі, щоб творчі ідеї лилися рікою і втілювалися у лісівничій діяльності. Щоб робота завжди приносила тільки радість та задоволення.