Волонтери з Верховинщини передали приміщення каплиці святої Покрови громаді міста Ананьєва

З 9 по  12 липня волонтери селища Верховина Іван Юряк - представник Верховинської Самооборони, будівельник, волонтер; Олег Бєліченко - будівельник, волонтер; Василь Германюк - будівельник, волонтер, директор ДП «Гринявське лісове господарство» Роман Стефанюк та працівник підприємства Іван Філяк перебували в місті Ананьєв, де в стислі терміни доставили та побудували каплицю.

12 липня, в день Святих апостолів Павла і Петра каплицю Пресвятої Богородиці передано громаді Ананьєва, а саме нашим товаришам, які воювали в зоні АТО Андрію Ботнару та його побратимам. Волонтери разом з каплицею подарували ікони, вишиті рушники та церковний крам. А Гринявський лісгосп подарував 10 саджанців туї.

Звертаючись до присутніх, під час передачі каплиці, голова Громадської ради при райдержадміністрації, учасник бойових дій Андрій Ботнар висловив слова щирої подяки за такий цінний та важливий для духовного розквіту української нації подарунок. Дана каплиця є Храмом душі, як для дітей, так і для дорослих.

Це вже 8 каплиця побудована на Сході для громад сіл та містечок, які знаходяться поблизу окупованих територій. Також це друга каплиця підготована працівниками ДП «Гринявський лісгосп».

Нехай в нашій державі процвітає мир та злагода. І хай в серцях українців завжди живе і росте віра в Бога. Підтримуймо і допомагаймо один одному в скрутну хвилину, адже в єдності наша сила!