З ДНЕМ АВТОМОБІЛІСТА!

З нагоди Дня автомобіліста адміністрація та профком Гринявського лісгоспу щиро вітають всіх працівників автоколони і водіїв, які долають автошляхи нашої держави.

Це дуже напружена і, в той же час, почесна праця, що вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму, таланту. Саме серед автомобілістів такі поняття, як взаємовиручка, честь, гордість за свою професію мають особливе значення. Ваша робота має виняткове значення задля забезпечення функціонування усіх галузей народного господарства. Саме від стану доріг та злагодженої роботи перевізників залежить якість та своєчасність забезпечення потреб економіки, соціальної сфери, громадян. Завдяки вашій нелегкій роботі, адже умови вивезення деревини досить важкі через складні гірські автодороги з крутими підйомами та спусками, наше підприємство виконує план. А це в свою чергу, забезпечує належний рівень функціонування цілої галузі. Автотранспортні шляхи є тими незамінними артеріями, що пов’язують наш край з іншими регіонами нашої держави та країнами - сусідами. Ваша завзята та відповідальна праця викликає заслужену повагу.

Бажаємо Вам та вашим сім’ям благополуччя, карпатського здоров’я, успіху та безаварійної роботи. Миру та злагоди Вам, нових успіхів у трудовій діяльності, спрямованій на доведення всіх автошляхів нашого краю до такого стану, щоби рух по них був максимально безпечним, комфортним і зручним, а добро, щастя і радість хай будуть для Вас щодня невід’ємними.

Нехай Господь оберігає вас на всіх життєвих шляхах!