Закінчення весняних лісокультурних робіт

З приходом весни перше завдання, яке постає перед лісівниками це лісовідновлення і посів розсадників. У ДП «Гринявський лісгосп» було заплановано посадку лісу весною на території - 115,5 га. В результаті висаджено лісові культури на площі - 118,2 га. Доповнення лісових культур заплановано на площі - 50,0 га – виконано - 50,2 га. Також заплановано сприяння природному відновленню на площі 10,0 га, по факту виконано 11,4 га.
Цього року у весняній посадці лісу у Гринявському лісгоспі взяли участь понад 100 учнів та вчителів в рамках Акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» і було висаджено понад 41,2 тис. шт. сіянців на площі - 11,8 га.

E:\каталог рослин (опис)\ель колючая.JPGЩоб ліс ріс здоровий і міцний потрібно заготовляти якісне насіння і ретельно доглядати лісові розсадники.  На весну Гринявським лісгоспом було заплановано висіяти лісові розсадники площею 0,30 га, по факту висіяли розсадники площею 0,50 га. У розсадниках посіяли: Ялину європейську, Ялицю білу, Сосну кедрову, Модрину, Клен-Явір, Бук лісовий, Дуб. Поза планом зроблено ввід недостаючих порід на площі - 0,6 га. Також закладено шкілку сосни гірської на плоші - 0,01 га. при плані 0,01 га.
Лісівники Гринявського лісгоспу всім щиро вдячні за тяжку працю і труд, які вкладено в лісовідновлення.