Головна » Файли » Новини держлісагенства

Головний спеціаліст по роботі з персоналом Івано-Франківського управління взяла участь у Всеукраїнському семінарі кадрових служб
16.07.2018, 12:28

Впродовж тижня (з 9 до 13 липня) на Сумщині проходить Всеукраїнський семінар спеціалістів по роботі з персоналом обласних управлінь Держлісагентства України.

Захід відбувається на базі державного підприємства «Тростянецьке лісове господарство».

«Кадрова політика у будь-якій організації є базовою. Адже це робота з людьми, які є безпосередніми працівниками, професіоналами у своїй діяльності. Фахівці по роботі з персоналом повинні досконало володіти всіма законодавчими аспектами праці, знати антикорупційне, пенсійне законодавство, постанови про стимулювання. Тобто мати багаж знань досить об'ємний. Складністю у роботі кадрових служб є те, що у законодавство, яке регламентує умови праці досить часто вносяться зміни. Тому, Держлісагентство системно працює над тим, щоб фахівці, які ведуть в областях кадрову роботу, завжди вчасно проходили відповідні навчання. Тому такі семінари – це система нашої роботи. Приємно, що інший бік заходу – пізнавальний. Перебуваючи кожного року у різних регіонах ми знайомимось з особливостями організації праці, цікавими місцями регіону тощо. Для проведення цьогорічного семінару обрали Сумське управління», - зазначила у ході відкриття семінару завідувач Сектору з персоналу Держлісагенства Алла Святецька.

Поряд з тим, що кожного року змінюється місце проведення семінару, дрес-код для участі залишаються незмінними: у перший день заходу, на офіційному відкритті бути в українській вишиванці. Ця ідея додає заходу особливого колориту і родинної єдності.

У ході роботи учасники удосконалюватимуть знання з антикорупційного законодавства, прослухають цикл лекцій фахівців Нацдержслужби, Сумського обласного військового комісаріату, управління Держпраці в Сумській області, а також познайомляться з роботою Тростянецького, Охтирського, Сумського та Краснопільського лісогосподарських підприємств Сумського ОУЛМГ.

За матеріалами прес-служби Сумського ОУЛМГ

Категорія: Новини держлісагенства | Додав: psvitlana95
Переглядів: 37 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar