Головна » Файли » Новини держлісагенства

На Волині відбувся Всеукраїнський семінар з питань охорони праці
07.05.2018, 09:13

На базі державних лісогосподарських підприємств Волинського ОУЛМГ протягом трьох днів відбувався семінар-нарада з питань охорони праці. Побачити, яким чином на Волині практикує безпечна лісозаготівля та виробництво, з’їхалися фахівці лісової з Івано-Франківської, Кіровоградської, Закарпатської, Чернівецької, Львівської, Рівненської, Житомирської, Хмельницької, Чернігівської, Вінницької та інших областей України.

Відкрили семінар-нараду головний спеціаліст відділу використання лісових ресурсів та охорони праці Управління використання лісових ресурсів та науки Держлісагентства України Андрій Мусійовський, начальник управління Держпраці у Волинській області Ростислав Стасько, заступник начальника Волинського ОУЛМГ Олександр Рибчинський.

Олександр Рибчинський коротко охарактеризував географічні особливості Волинської області. Також наголосив, що на охороні праці у державних лісогосподарських підприємствам Волинського ОУЛМГ звертають значну увагу, у чому мали можливість переконатися учасники семінару.

Андрій Мусійовський у вступному слові відзначив, що волинські лісогосподарські підприємства – серед кращих в Україні, в тому числі – за рівнем організації безпечної праці. Тож недаремно такий семінар відбувається саме тут.

Після короткої вступної наради учасники семінару вирушили на перший об’єкт – у Воротнівське лісництво ДП «Ківерцівське ЛГ», де оглянули садиби лісництва та ознайомили з роботою Лісівничого молодіжного центру. Також лісівники оглянули лісозаготівельний комплекс. У ДП «Маневицьке ЛГ» учасникам семінару показали як налагоджено переробку деревини.

Учасники семінару побували на пожежній станції ДП «Поліське ЛГ», де ознайомилися з організацією безпечних робіт у цеху переробки деревини та на нижньому складі ДП «Городоцьке ЛГ». Також побачили організацію гарячого харчування на лісозаготівлі.

DSC 0060

DSC 0094 1

Категорія: Новини держлісагенства | Додав: psvitlana95
Переглядів: 22 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar