Головна » Файли » Новини держлісагенства

Уряд схвалив проект Указу Президента про приєднання України до Конвенції про Європейський інститут лісу
10.01.2018, 12:31

Днями на засіданні Уряду схвалено проект Указу Президента про приєднання України до Конвенції про Європейський інститут лісу. Відповідний проект документа розробило Державне агентство лісових ресурсів України.

Проект Указу підготовлено з метою прийняття рішення про приєднання України до Конвенції про Європейський інститут лісу від 28 серпня 2003 року, що буде корисним для України з огляду на можливість впливати на політику роботи організації з метою мобілізації науково-дослідного потенціалу та ефективного об'єднання наявних ресурсів багатьох європейських країн у галузі лісових наукових досліджень та передових методів і технологій лісоуправління.

«Європейський інститут лісу є міжнародною організацією, створеною європейськими державами. На сьогодні 26 країн Європи є членами Європейського інституту лісу. Місія інституту полягає у проведенні, посиленні та активізації лісових досліджень, інтеграції досвіду і знань задля вирішення проблем у сфері лісів та лісоуправління. Дослідження складають наукову основу для підтримки лісової політики на європейському, регіональному та національному рівнях», - повідомив заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар.

За матеріалами Державного агентства лісових ресурсів України

Категорія: Новини держлісагенства | Додав: psvitlana95
Переглядів: 36 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar