Головна » Файли » Новини держлісагенства

В Івано-Франківському ОУЛМГ відбулось засідання Громадської ради
22.11.2017, 09:42

21 листопада відбулось планове засідання нового складу Громадської ради при Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Громадські активісти перш за все обговорили проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року». В обговоренні також взяв участь голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства Ігор Хомишин, який ознайомив присутніх з особливостями Стратегії та ризиками її затвердження.

«20 листопада на зборах профспілкового активу ухвалили рішення відстоювати лісову галузь усіма можливими законними шляхами», – наголосив він.

У підсумку, члени Громадської ради прийшли до спільно висновку, що схвалений Кабміном проект Стратегії не погоджений з громадськістю, предметно не обговорений з фахівцями та працівниками лісової галузі. Саме тому, повинен бути негайно скасований.

Другим не менш важливим питанням порядку денного було одноголосне затвердження тексту звернення до начальника Івано-Франківського ОУЛМГ  Руслана Осташука, з приводу забезпечення участі представників Громадської ради в роботі управління, зокрема участь в оперативних, селекторних, планових та позапланових нарадах, які проводяться керівником управління та його структурними підрозділами на підставі положення «Про громадську раду при Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства».

 

Категорія: Новини держлісагенства | Додав: psvitlana95
Переглядів: 51 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar