Головна » Файли » Новини держлісагенства

В Івано-Франківському ОУЛМГ відбулося засідання Громадської ради
26.04.2018, 09:56

25 квітня відбулось чергове засідання Громадської ради при Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства під головуванням Олександра Осіпова.

Громадські активісти розглянули 4 питання.

Зокрема, підсумували результати заходів спрямованих на збереження та охорону довкілля.

Секретар Громадської ради Петро Матейко наголосив, що студенти Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника беруть активну участь в організації та проведенні найрізноманітніших екоакцій.

Така співпраця сприяє популяризації серед молоді відповідального та свідомого ставлення до довкілля, прищеплює розуміння важливості культури відпочинку.

У планах Громадської ради підписання меморандуму про співпрацю із Первинною профспілковою організацією ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника». Такий крок покликаний залучити молодь до бережливого співіснування з природою, адже туристична привабливість Прикарпаття – це не лише мальовничі пейзажі, але й чистота та затишок у карпатських лісах.

Під час засідання громадські активісти також обговорили результати співпраці з керівництвом Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства та подальші спільні кроки для покращення роботи галузі.

Прес-служба Івано-Франківського ОУЛМГ

 

 

Категорія: Новини держлісагенства | Додав: psvitlana95
Переглядів: 11 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar