Головна » Файли » Новини держлісагенства

В Івано-Франківську відбувся вишкіл лісової охорони
22.01.2018, 09:37

На базі «Карпатського регіонального навчального центру» з метою розширення та поглиблення знань та умінь, освоєння новітнього передового досвіду для забезпечення ефективної діяльності підприємств лісового господарства відбулися навчання майстрів лісу Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької, Львівської областей.

Навчання провели науковці Українського науково-дослідного інституту гірського лісівництва імені П. С. Пастернака, спеціалісти державного спеціалізованого лісозахисного підприємства «Івано-Франківськлісозахист», Управління Держпраці та Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Лісівників ознайомили із заходами, які потрібно здійснювати задля збереження й невиснажливого використання лісів.

Під час навчання увагу майстрів лісу було зосереджено на оформленні документації з лісопорушень, на прогресивній технології вирощування садивного матеріалу, на особливостях проведення рубок формування та оздоровлення лісів, як засіб, наближений до природи лісівництва, і прогресивних методах боротьби зі шкідниками та хворобами лісів.

Лектори ознайомили присутніх з особливостями проведення перевірок виконання робіт згідно з встановленими нормативними документами та вимогами охорони праці, звернули увагу на організацію робіт підвищення виходу цінних ділових сортиментів та облік лісопродуктів на майстерській дільниці та лісництві та ін.

Нагадаємо, що до основних завдань держлісоохорони входить: здійснення державного контролю за додержанням вимог лісового та мисливського законодавства, забезпечення охорони лісів від пожеж, незаконних рубок, запобігання злочинам і адміністративним правопорушенням у сфері лісового та мисливського господарства, використання лісових ресурсів, організація та координація заходів із охорони державного мисливського фонду.

Прес-служба Івано-Франківського ОУЛМГ

 

27048908 1543111959138275 94635318 o

Категорія: Новини держлісагенства | Додав: psvitlana95
Переглядів: 48 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar